Chaty k pronájmu na přehradě Skalka u Chebu. Odpočinek, zábava, rybaření a koupání. Luxusní ubytování - popis

Popis chat

Pronajmout si můžete jednu ze tří stejných nově postavených chat. Pokud to rezervace termínů umožní, lze si pronajmout všechny tři chaty. Chaty se pronajímají pouze v týdenních cyklech tj. od soboty do následující soboty. Kratší dobu pronájmu je potřeba sjednat telefonicky. Mimo sezómu se lze domluvit i na prodloužené víkendy.

Chaty jsou přímo u břehu přibližně v polovině délky přehrady a nabízí krásný výhled na celou přehradu. Rybaření je možné téměř z chaty.

Vybavení chaty: 4 postele, 2 přistýlky, obytná kuchyň se sporákem s troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnkou, varnou konvicí, televizí, krbovými kamny, přímotopy, předsíň (možnost uskladnění rybářských průtů, aby nepřekážely), dvě ložnice, oddělené wc a koupelna, gril s posezením, parkování u objektu, vlastní měření spotřeby.

Samozřejmostí je vždy čisté povlečení včetně velkých přikrývek. Ubytovaný si musí přivést pouze ručníky.

Ke každé chatce je v ceně i rybářská loď. Dále je možnost za poplatek vypůjčení lodě s elektromotorem nebo benzínovým motorem do 2,5 hp. Záchranné vesty si musí uživatelé přivést vlastní.

O údolní nádrž Skalka se velmi dobře stará Český rybářský svaz a to zejména místní organizace Cheb. Patří tedy mezi svazové vody, kde k rybolovu potřebujete:

západočeskou povolenku

celosvazovou povolenku

celorepublikovou povolenku

hostovačku z jiných krajů ČRS

Číslo revíru 431040 (Ohře 19)